YouTube MP3 İndirebileceğiniz En Hızlı 5 Site

Video içerik platformu YouTube ücretsiz video izlemenize olanak sağlar. Genel videoların yanı sıra pek çok kez, YouTube’a giriş yapmamızın sebebi ise müzik dinlemektir. Bu sebeple, YouTube müzik indirme, YouTube MP3 indirme ile ilgili araştırmalara başlamış olabilirsiniz. Bu konu, sizin tüm YouTube müzik indirmeyle alakalı sorularınızı yanıtlamayı hedeflemektedir.

İzleyici ve üyeleri üzerinde oldukça detaylı verilere sahip olan site yönetimi gelir kaynağını çeşitlendirmek ve daha fazla gelir elde edebilmek için bir takım ürünleri satışa sunmuştur. Satışa sunulan yeniliklerin en çok tercih edileni ise hiç şüphesiz YouTube Müzik ‘tir. Daha detaylı bilgilendirme yaptığımız YouTube Müzik Hakkında Bilinmesi Gerekenler başlıklı konumuzu inceleyebilirsiniz.

YouTube MP3 ile ilgili YouTube MP3 indirebileceğiniz, YouTube videosunu MP3 e çevirme işlemi yapan ve MP3 download hizmeti veren, Ücretsiz YouTube Müzik İndirme sitelerini listelemeye başlayabiliriz. Sıralamada herhangi bir üstünlük bulunmamaktadır. Tüm siteler birbirinin alternatifidir.

1 – MP3Y.download ile mp3 indir
2 – Flvconverter.org ile mp3 indir
3 – Y2Meta.com ile mp3 indir
4 – SaveFrom.net ile mp3 indir
5 – Loader.to ile mp3 indir

MP3Y.Donwload ile YouTube Müzik MP3 İndirme İşlemi

Mp3y.download sitesi, ziyaretçilerinin kullandığı dile göre otomatik çeviri hizmetiyle sizleri Türkçe olarak karşılayan bir websiteye dönüşmektedir. YouTube’ta dinlediğiniz müziği, bilgisayar, tablet veya cep telefonunuza mp3 formatında indirmeniz için işlem sağlamaktadır. Ücretsiz MP3 formatında indirme işlemi yapabileceğiniz sitede herhangi bir üyelik almanıza gerek yoktur.

Yapılması gereken işlem oldukça basit, YouTube’ta hoşunuza giden içeriği, tekrar internet kullanmanıza gerek kalmayacak şekilde, kendinize ait cihazın belleğine kalıcı olarak indirebilmek için, YouTube Video Link’ini kopyalayın ve MP3Y.download sitesindeki ilgili alana yapıştırın. Ardından “İndir” butonuna basmanız yeterli olacaktır.

MP3Y.download ile MP3 indirme işlemi

Gerekli işlemleri tamamladığınızda, içeriğiniz site tarafından video’dan ayrıştırılarak, sadece ses dosyasını indirebileceğiniz MP3 indirme linkini sizlere sunmaktadır.

Örnek verebilmek ve fotoğraflandırabilmek adına, YouTube’ta paylaşılmış İstiklal Marşı’mızı MP3 formatına çevirdim. Süre olarak 1 dakika 9 saniyeden oluşan İstiklal Marşımızı sadece 2MB ‘lık bir dosya olarak MP3 formatında cihaza indirmek seçili olan “Dosyayi indir” butonuna basmamız ile tamamlanmaktadır.

MP3Y.download ile MP3 indirme işlemi

MP3Y.donwload sadece YouTube içerikleri için değil, yüzlerce sitedeki içeriği mp3 e çevirerek indirmenize olanak tanımaktadır. Bu sitelerin başında Facebook, Instagram, Tiktok geliyor.

FLVCONVERTER.ORG ile YouTube MP3 İndirme İşlemi

YouTube içeriklerini MP3 ‘e dönüştürme imkanı sunan Flvconverter.org ile MP3 formatında ses dosyası indirebilirsiniz. Sitenin diğer bir özelliği ise, içeriği MP4 formatında yani video olarak indirmenize de olanak sağlamasıdır.

Ziyaretçilerinin kullandığı dile göre otomatik site içi çeviri işlemini gerçekleştiren ve sizi Türkçe içerikli sayfalar ile karşılayan FLVConverter.org’ta içerik indirmek oldukça kolay ve güvenlidir. YouTube içeriğinin linkini kopyalayarak ilgili alana yapıştırın. Sonrasında ise MP3 ile MP4 arasındaki seçiminizi gerçekleştirin. Bilmeniz gereken en önemli hususlardan biri ise, video olarak indirme işleminde dosya boyutunun daha büyük olacağıdır. Yani MP3 dosyası MP4 dosyasına göre oldukça az yer kaplar.

Flvconverter mp3 ve mp4 indirme sitesi

İndirmek istediğiniz içeriğin linkini, gerekli alana yapıştırıp içeriği dönüştürdüğünüzde sizleri aşağıdaki ekran karşılayacaktır.

Bir önceki bilgilendirmesini yaptığımız MP3Y.download sitesinde indirilecek dosyanın ne kadar yer kaplayacağını biliyordunuz. Ancak Flvconverter dosyayı indirmeye başlayana kadar sizi, dosya boyutu hakkında bilgilendirmiyor. İndirim yapılacak sunucunun hızı her ne kadar fazla olsa da, dosya boyutunu bilgilendirmemesi negatif özelliklerinden biridir.

Flvconverter mp3 ve mp4 indirme sitesi

Y2META.COM ile YouTube MP3 ve MP4 İndirme İşlemi

YouTube içeriğini indirme işleminde bizlerinde sıklıkla tercih ettiği sitelerden birisi şüphesiz Y2META.com sitesidir. Siteyi tercih etme sebebimizin başında ise, kullanıcılarına dosya kalitesini tercih etme imkanı sunmasıdır.

Ses dosyası ve video olarak indirme işlemi yapabileceğiniz Y2meta.com sitesinde herhangi bir üyelik işlemi gerekmez. YouTube içerik linkini kopyalayarak ilgili alana yapıştırın ve seçiminizi gerçekleştirin.

Y2Meta.com mp3 indirme sitesi

İşlemi tamamladıktan sonra sizleri aşağıdaki ekran karşılayacaktır.

İndireceğiniz kaliteye göre dosyanın boyutunu görüntüleyebileceğiniz bilgilendirmeler mevcuttur. Bu durumda Flvconverter.org’ta olmayan bir özelliktir. Tüm indirme sitelerinde olduğu gibi Y2Meta.com sitesinde de reklamlar mevcuttur. Ücretsiz siteler reklam alanlarındaki sergiledikleri içeriklerden gelir elde ederler. “Bu alanda reklam var” olarak görüntüsünü kapattığımız içeriklerde, devlet destekli kredi tarzında bilgilendirme görürseniz itibar etmeyiniz!

Y2meta.com ile video ve Youtube mp3 indirme nasıl yapılır?

Savefrom.net ile YouTube’tan MP3 İndirme İşlemi

Google ve Yandex gibi büyük arama motorlarında YouTube Mp3 çevirici, YouTube Mp3 indirme tarzında aramalar gerçekleştirdiğinizde, karşınıza çıkacak ilk 10 sonuç içerisinde Savefrom.Net sitesiyle karşılaşabilirsiniz.

YouTube Müzik indirme işlemi yaparken karşılaştığınız siteye girip tüm işlemleri sağlasanız bile MP3 indirmeniz ne yazık ki mümkün olmayacaktır. SaveFrom sadece MP4 formatında dosya indirmenize izin veren sitelerden biridir.

Sitenin ana sayfasında sizleri Türkçe içerikle karşılayan ve YouTube linki yapıştırmanız istenen alana gerekli bilgileri verseniz de, indirme ekranlarında sadece MP4 indirebileceksiniz.

Loader.to ile YouTube İçeriğini İndirmek

YouTube içeriğini Mp3 ‘e çevirerek indirebileceğiniz güvenli sitelerden bir diğeri ise Loader.to ‘dur. Bu site diğer formatlara ihtiyaç duyanlar için özellikle yeni avantajlar sunmaktadır. Örneğin; .mp3 , .m4a , .opus , .ogg , .wav formatlarında ses dosyasını indirebilirsiniz. Video olarak indirmek isteyenler için ise; .mp4’ün tüm seçenekleri ve .webm tercih edilebilir. Sizin hangi formata ihtiyacınız var?

Loader.to ana sayfasındaki link yapıştırılması gereken alanı doldurun ve dönüştürmeye başlayın.

Dönüştürme işlemi sonunda sizi yeni sayfaya yönlendirmeyecek. Sayfayı biraz aşağı indirmeniz gerekiyor. Böylece dosyayı indirebileceksiniz. Kırmızı ile seçili Download butonuna bastığınız zaman, dosya indirme işlemi başlamış olacaktır. Bu sitede de ne yazık ki, dosyanın ne kadar alan kaplayacağına ait herhangi bir bilgilendirme bulunmuyor.