YouTube İletişim Soruları

Merhaba, YouTube hakkında bilgi paylaşımı yaptığımız blog sitemize hoşgeldiniz. Site içeriği YouTube hakkında bilgi vermek ve kullanıcıların genel sorunlarına cevap odaklıdır. Ancak, iletişim alanından tarafımıza her gün onlarca mail geliyor. Bu maillerin büyük çoğunluğu ise, cevap veremeyeceğimiz başlıklarda.

YouTube şifresini unutanlar ve haksız yere faturalandırıldığını belirten kişiler sıklıkla bize ulaşıyor. Ama bu sorulara cevap vermek dahil ürkütücü. Çünkü, bugüne kadar verdiğimiz tüm cevaplarda öncelikle kendimizi tanıyoruz. Bir blog sitesi olduğumuzu ve YouTube.com ile herhangi bir bağımızın olmadığını belirtiyoruz. Bir çok kullanıcı cevap vermiyor olsa da, mailimize cevap veren kişiler bizleri dolandırıcılık ile suçluyor.

YouTube bilgi paylaşım ve destek blogu yönetimi olarak, hiçbir zaman sizlerden;

  • Hesap bilgisi,
  • Ödeme,
  • Kişisel veri,
  • Herhangi bir eylem

Ayrıca, şuan listeleyemediğim ama dolandırıcılar tarafından istenebilecek işlem talep edilmemiştir.

Daha önce de belirtmiş olduğum gibi, sizlere mantıklı cevap vermeye çalışıyor olsak dahil, tarafımıza yapılan haksız eleştiriler sebebiyle tüm cevap veremeyeceğimiz sorularınız için bu konunun link paylaşılacaktır.

Popüler YouTube iletişim soruları

Popüler Youtube iletişim soruları görseli aşağıda paylaşılmıştır. Mail adresleri ve soyisimler gizlenmiştir. Bazı kullanıcı isimlerini görüntüleyebilirsiniz.