YouTube Uygulaması Nasıl Güncellenir?

YouTube uygulamasını güncelleme

YouTube uygulamasındaki deneyiminizden en iyi verimi almak için uygulamayı güncel sürümüne yükseltin. Yeni özellikler, daha hızlı kullanım olanakları, hata düzeltmeleri ve daha fazlasını sunabilmek için YouTube uygulamasına güncellemeler göndeririz. Uygulamanın en güncel sürümüne sahip olmadan da YouTube videolarını izleyebilirsiniz. Bununla birlikte, uygulama güncel olmadığında en yeni özelliklerden bazıları kullanılamayabilir.

Android – YouTube Uygulaması Güncelleme İşlemi

  1. Google Play Store uygulamasını Play Store açın.
  2. Menü Menüardından Uygulamalarım ve oyunlarım‘a dokunun.
  3. Güncellemesi olan uygulamalarda “Güncelle” etiketi görünür.
  4. Tüm uygulamaları güncellemek için Tümünü Güncelle‘ye dokunun. Uygulamaları tek tek güncellemek için, işlem yapmak istediğiniz uygulamayı bulup Güncelle‘ye dokunun.

Bazı durumlarda, uygulamayı güncellemek için cihazınızı yeniden başlatmanız gerekebilir. Otomatik güncellemeler hakkında daha fazla bilgi edinin.

Not: Bazı uygulamalar güncellendiğinde yeni izinler vermeniz gerekebilir. Böyle bir durumda, yeni izinleri kabul edip etmediğinizin sorulduğu bir bildirim görebilirsiniz.

IOS – YouTube Uygulaması Güncelleme İşlemi

  1. App Store’a gidin.
  2. Profil resminizi seçin.
  3. Bekleyen güncellemeleri görmek için sayfayı aşağı kaydırın.
  4. YouTube uygulaması güncel değilse Güncellemeler bölümünde uygulamayı görürsünüz. YouTube logosunun yanından Güncelle‘ye dokunun.