YouTube Ürünleri İçin Destek Alma Yolları

YouTube Ücretli Ürünleri için destek alma

YouTube’da yaptığınız bir satın alma işlemiyle ilgili sorunuz mu var?

YouTube’da satın alma işlemi gerçekleştirdiyseniz veya etkin bir ücretli üyeliğiniz varsa, satın alma işlemleri ya da üyelikler konusunda destek almak için bize ulaşabilirsiniz. Destek seçeneklerinizi görmek için:

  1. Oturum açın: Yardıma ihtiyaç duyduğunuz satın alma işlemini gerçekleştirdiğiniz hesapta oturum açın.
    İpucu: Bu Yardım Merkezi sayfasının üst kısmından profil resminizi seçerek hangi hesapta oturum açtığınızı kontrol edebilirsiniz. Oturum açtığınız hesapla ilişkili satın alma işlemlerini ve üyelik bilgilerini görmek için youtube.com/purchases adresine gidin. 
  2. Bize ulaşın: Destek almaya uygun bir hesapta oturum açtıysanız bu Yardım Merkezi sayfasının alt kısmında Bize ulaşın seçeneği görürsünüz. Bize ulaşın‘ı seçip gösterilen adımları uygulayın.
     

Notlar:

  • Sayfada Bize ulaşın seçeneği görmüyorsanız ve yetkisiz ya da bilinmeyen bir ödeme için geri ödeme isteğinde bulunmak istiyorsanız destek almak için bu makaledeki adımları uygulayın.
  • Başka bir nedenden dolayı geri ödeme isteğinde bulunmak istiyor ve alışverişle ilgili işlem kimliğini biliyorsanız bu formu kullanarak isteğinizi gönderin.
  • YouTube Hizmetleri ve üyeliklerinde bazı ücretler geri ödeme kapsamında değildir. İsteğinizi göndermeden önce geri ödeme politikalarımız hakkında bilgi edinerek satın alma işleminiz için geri ödeme yapılıp yapılamayacağını öğrenin.

 Daha fazla destek için bize YouTube Yardım sosyal medya kanallarımızdan ulaşın: