YouTube TV Nedir?

YouTube TV Nedir?

YouTube TV, büyük yayın ve popüler kablo ağlarından canlı TV izlemenizi sağlayan bir abonelik akış hizmetidir. Yayınlandığı anda yerel ve ulusal canlı sporların, son dakika haberlerinin ve mutlaka görülmesi gereken programların keyfini çıkarın. 

YouTube TV Amerika’da aktiftir. Premium canlı TV yayını yapan kanalların aboneliğini Türkiye hesabıyla elde edemezsiniz. Türkçe yayınları da bu üyelik ile izleme imkanınız bulunmaz. Sıklıkla YouTube TV Türkiye veya YouTube TV Turkey başlıklarıyla aransa da, içerik paylaşımı yapılan sitelerde genel bilgi dışında detaylı açıklama bulamazsınız.

Sizler için YouTube TV hakkında temel bilgileri paylaşacağız. Bu program sadece ABD vatandaşları için aktiftir.

Yayın kaydetme özelliği

YouTube TV sınırsız DVR Depolama alanı ile istediğiniz yayınları kaydedin. İleri de izlemek amacıyla kaydedilen yayınları 9 ay boyunca sistemde tutabilirsiniz. Arzu ettiğiniz zaman, geçmişteki kayıt edilen yayını izleyebilirsiniz.

İngilizce ve İspanyolca yayın yapan, premium TV kanallarından canlı spor, eğlence, haber içeriklerine erişim sağlayabilirsiniz.

Farklı premium içeriklerini YouTube TV ile izleyerek, yılda 780$’a varan tasarruf edebilirsiniz. Sıklıkla altı çizilen bilgi ise, hiçbir gizli ücretin bulunmadığı yönündedir. Aşağıdaki başlıklarda ek ücret çıkartabilecek hiçbir ekstra faturalandırma ile karşılaşmazsınız.

  • DVR sabit ücreti,
  • Kiralık kasa ücreti,
  • İptal ücreti,
  • Yayın ücreti
  • Yerel kanal ücreti